fbpx

PASIŪLYMAI

Vaikų vasaros stovykla "Slėnio žygeivis 2024" Anykščių raj.

 
Jau tradicija tampa, kad pasibaigus mokslo metams į sodybą Šventosios upės slėnis" Anykščių raj. atostogų suvažiuoja vasaros nuotykių išsiilgę vaikai - prasideda aktyvi ir nuotykių pilna vaikų vasaros stovykla "Slėnio žygeivis". 2024 m. stovykla vyks birželio 24-28 ir rugpjūčio 19-24 dienomis
Primename, kad stovyklos dorybės: sveikatingumas, žingeidumas, paslaugumas, atsakingumas ir savarankiškumas. Išskirtinis dėmesis kiekvienam dalyviui. Rytinė mankšta, komandiniai žaidimai, nestandartiniai anglų k. užsiėmimai, žygiai dviračiu, baidarėmis ir pėsčiomis, tyras oras ir amžių patikrintos vertybės laukia smalsių, aktyvių ir naujų įspūdžių išsiilgusių poilsiautojų. Veiklos tiek daug, kad net nepastebi, kaip savaitė prabėgo be interneto..:)
  • Apgyvendinimas sodyboje "Šventosios upės slėnis", 4-5 vietų kambariuose. (Taip pat yra pigesnė alternatyva - nakvynė palapinėse)
  • Maitinimas 4 kartus per dieną
  • Programa orientuota į aktyvius, pramogas gamtoje mėgstančius ir žingeidžius 9-15 m.vaikus
  • Anglų kalba gamtoje
  • Draudimas visos stovyklos metu

 

Stovyklos kaina - 299 eur/žm. Įeina 4x maitinimas, nakvynė sodyboje, žygiai, inventorius, pramogos, anglų kalbos užsiėmimai ir kita stovyklos programa bei dalyvių draudimas.
 
Stovyklos kaina EKO - 250 eur/žm. Įeina 4x maitinimas, nakvynė palapinėje, žygiai, inventorius, pramogos, anglų kalbos užsiėmimai ir kita stovyklos programa bei dalyvių draudimas.
 
Maksimalus stovyklos dalyvių skaičius -  iki 17 vaikų su nakvyne sodyboje ir iki 5 vaikų su nakvyne palapinėje.

Stovyklos vieta - Mikierių km 4, Andrioniškio sen. Anykščių raj., sodyba "Šventosios upės slėnis"

vyteliu pynimo edukacija

Kita svarbi informacija stovyklos dalyvių tėveliams:

  • Inventorius. Stovyklos dalyviams parūpinamas visas pramogų inventorius (baidarės, irklentės, lankai ir pan), tačiau dviračius (taip pat šalmą ir šviesą atspindinčią liemenę) vaikai turi atsivežti savo. Jei tokios galimybės nėra ar sukelia per daug nepatogumų, organizatoriai  dviračių žygiui reikalingu inventoriumi pasirūpins (dviračio, šalmo ir liemenės nuoma žygio dienai - 20 eur).
  • Telefonu stovyklos dalyviai gali naudotis tik kai stovyklos programoje numatytas laisvas laikas, arba kai to reikalauja užduotis (pvz. jei pasitaikys prastas oras, numatytas filmavimo-fotografavimo (kadruotės) užsiėmimas). Ryšys sodyboje prastas, todėl norėdami susisiekti su vaikasis, tėveliai turėtų tai įvertinti. Užsiėmimų metu (žygio upe ar mišku) ryšio dažnai nebūna visai.
  • Draudimui bus reikalingi stovykloje dalyvaujančių vaikų asmens kodai.
  • Tėvų sutikimas yra privalomas dokumentas visiems stovyklos vaikams
  • Rekomenduotinų daiktų sarašas bus išsiųstas tik registruotiems stovyklos dalyviams (tėvams)

 

Vaikų vasaros stovyklos "Slėnio žygeivis" preliminari programa:

vaiku stovykla slenio zygeivis anyksciai I vaiku stovykla slenio zygeivis anyksciai II vaiku stovykla slenio zygeivis anyksciai III

vaiku stovykla slenio zygeivis anyksciai IVvaiku stovykla slenio zygeivis anyksciai V

STOVYKLOS VEDĖJAI:

Rasa Sindikaitė

Daugiau nei penkerius metus Rasa praktikuoja ir veda grupines „Funkcines treniruotes“. Dalyvaujanti įvairiuose sveikatinimo projektuose su bendruomenėmis.
Taip pat yra dirbusi kūno kultūros mokytoja. Dalyvavusi NVŠ programose su  vaikų grupėmis „žaisminga joga vaikams“, „funkcinės treniruotės“, vaikų stovyklose. Šiuo metu dalyvauja projekte po visą Lietuvą su įvairaus amžiaus vaikais „sveikas ir aktyvus gyvenimo būdas“. Rasa baigusi kūno kultūros bakalauro  studijas. Savo žinias nuolat tobulina ir gilina įvairiuose seminaruose. Visą gyvenimą aktyviai sportuojanti ir propaguojanti sveiką gyvenimo būdą.

Marijus Rindzevičius

Grynakraujis Anykštėnas:) Marijaus gyvenime itin didelę dalį užima gamta, santykis su ja ir veikla gryname ore. Žygius baidarėmis upe Marijus išbandė būdamas vos 1-ių metų (taip sako jo mama:)). Vienintelis idealus dalykas pasaulyje, jo nuomone, yra mus supanti gamta. Ją reikia stengtis išgirsti, pažinti, džiaugtis ja. Marijus turi didelę turizmo ir sporto vadybos bei organizavimo patirtį, taip pat yra Nuotykių lenktynių "Nykštietiškas Triatlonas" organizatorius, kuriame savanoriškais pagrindais kasmet suburia apie 40 moksleivių. Kaip lygumų slidininkas Marijus buvo įvykdęs olimpinį normatyvą, tačiau mėgsta daugelį sporto šakų, bei yra dalyvavęs krepšinio, futbolo, dviračių, bėgimo, žiemos triatlono, riedučių, beisbolo varžybose. Laisvu nuo tiesioginio darbo metu Marijus veda nemokamus riedslidžių užsiėmimus, organizuoja pramogas įmonėms ar miesto svečiams, keliauja, groja gitara, skaito knygais ir semiasi įvairios kito pobūdžio patirties.
 
Laima Rindzevičienė
Laima yra anglų kalbos specialistė, bei masažistė, besidominti natūralia kosmetika. Yra sukaupusi >10 metų pedagoginio darbo patirtį su vaikais bei koordinavusi tarptautinį 2 metų trukmės projektą kartu su partneriais (pedagogais) iš 8 šalių. Laima savo darbe pasitelkia netradicinius, integruotus mokymo būdus, kurie bus pasitelkti šiai vaikų vasaros stovyklai. Laima apie save sako: "Mėgstu bendrauti, aktyviai pramogauti, o anglų kalba ir natūralus grožis yra mano darbas ir aistra".
 Rasa Sindikaite                             Marijus2                             Laima
 
Susidomėjusiems mūsų slėnyje organizuojamomis stovyklomis, platesnę informaciją suteiksime tel. 865905057, 867127158 arba el.p. sodyba{eta}slenis.com. Klausti, informaciją apie būsimas veiklas sekti taip pat galite mūsų Facebook profilyje
 
 

Jau  praėjusių vaikų stovyklų FOTO/VIDEO įspūdžius galite rasiti mūsų renginių Facebook diskusijų skiltyje:

 dviraciai Inkunu baznyciaGrybai vaiku stovyklos metuslenio zygeiviai su stovyklos diplomais