fbpx

PASIŪLYMAI

Sodybos naujienos 2022 metais

Pagaliau į sodybą atėjo pokarantiniai metai. Sodyboje "Šventosios upės slėnis" 2022 metais nakvynei viduje priimsime iki 17 asmenų. Užsisakantiems Sodybos stalai laukesodybą, kaip jau tapo pas mus įprasta, pirties malonumai - dovanų. Nakvynė ankstyvą pavasarį ar rudenį tapo dar jaukesnė - sodyba apsivilko papildomus kailinius, kad būtų šilčiau:)

Pavasarį atnaujinome lauko baldus aplink sodybą. Kiekvienas ras sau patraukliausią kampelį, o visumoje susėsti pietums po atviru dangumi gali >30 sodybos svečių. Netikėtai užklupus lietui pasislėpt už sodybos durų būtinybės nėra - apie 20  svečių mėgautis gamta ir vaizdu į Šventosios upę gali tiesiai iš žieduose paskendusių terasų.  Stovyklautojų po atviru dangumi taip pat nepamiršome - tikimės, kad stovyklavietėje dar iki Joninių atsiras nauji stalai ir suolai.

Atnaujinti sodybos virtuvės baldai. Joje kaip ir anksčiau rasite visą reikalingą buitinę techniką, indus, įrankius ir pan. Dalis jų - taip pat atnaujinta.

Pakeista didžioji dalis sodybos čiužinių, kad jūsų miegas po dienos pramogų būtų dar saldesnis:)

Smagiausios naujienos sodybos pramogautojams:

  • atnaujinta dažasvyžio aikštelė ir įrengtos papildomos užtvaros - žaidimas tapo veržlesniu ir teikiančiu dar stiprensių emocijų.
  • naujas atrakcionas - "Mega tarzankė" - lyno pagalba nuo pakylos skriesite tiesiai į upės vidurį, kad parodytumėte savo įspūdingą ir unikalų šuolį į vandenį.
  • sodyboje jau nuo liepos mėnesio galėsite išbandyti Diskgolfą

 

 

Mega tarzankė Baidarių slėnyje     Sodyba Mikierių kaime, Andrioniškio sen. Anykščių raj.     Dažasvydžio aikštelė sodyboje "Šventosios upės slėnis"