fbpx

PASIŪLYMAI

Susipažink su Mikierių apylinkėmis pėsčiomis

Šventosios upės slėnis įsikūręs populiariausio dviejų dienų baidarių maršruto viduryje, Mikierių km., visai netoli lankomiausio baidarininkų objekto - pakabinamo bezdžionių tilto.

Bezdžionių tiltas, 700m. Šis tiltas, nors ir atnaujintas, daugeliui Šventaja plaukiančių poilsiautojų yra vienas svarbiausių traukos objektų. Vaikai ant kabančio tilto mėgsta suptis,  o foto ir asmenukių mėgėjai būtinai stengsis padaryti gerą kadrą savo Facebook profiliui. Dėl puikios harmonijos su gamta, tiltas traukia fotografų lydimas jaunavežių poras, kurie neretai ant tilto palieka santuokos stiprumą simbolizuojanią spynelę.

Danielynas, 700 m.

Keramikos dirbtuvės, 1200 m. Juodosios keramikos dirbtuvėse Inkūnų kaime galima ne tiks susipažinti su išrugų keramikos dirbiniais ar juos įsigyti. Čia šį amatą galėsite išbandyti patys - organizuojami užsiėmimai vaikams ir suaugusiems, kurių metu nulipdytą savo autorinį kūrinį atgausite tik maždaug po mėnesio - jį dar reikia išdegti krosnyje.. Užsiėmimų kaina apie 12 eur/žm. Minimali grupė - 10 žm.)

Tyras Inkūnų šaltinis, 1200 m.

Senasis Inkūnų kaimas, 1200 m.

Įspūdingi ąžuolai, 150-2000 m.

Lašinių rėva, 1000 m. Šį upės slenkstį pasieksite eidami takeliu palei upę vos per 10 minučių. Puiki vieta pavasarinei žūklei, gražioms nuotraukoms. Sezono metu pakeliui rasite daug laukinių braškių, žemuogių, įvairių vaistažolių.

Mikierių atodanga (skardis, Šventosios kilpos) - 2000 m.