fbpx

PASIŪLYMAI

Moterų stovykla "Amazonės" liepos 1-5 d.

Turime net kelias naujienas, kuriomis šiemet itin džiaugiamės! 2024 m. vasarą atsidaro mūsų visiškai nauja ir komfortiška sodyba Anykščių raj. Jononių km. O kartu su atidarymu startuoja ilgai brendęs naujas mūsų projektas - moterų stovykla "Amazonės".

Moterų stovykla vyks naujoje komfortiškoje sodyboje, įsikūrusioje Jononių km, Debeikių sen. Anykščių raj.  Dėmesio sau išsiilgusias moteris kviečiame į aktyvumo oazę gamtos apsuptyje. Jūsų laukia kvapų upė, masažas, sveikas maistas, moteriškumas, gongai, pirtis, aktyvūs rytai ir vėl grįžtanti gyvenimo džiaugsmo energija.

Stovyklos vyks liepos 1-5 d. ir rugpjūčio 5-9 d.

REGISTRACIJA

Vaikų vasaros stovykla "Slėnio žygeivis 2024" Anykščių raj.

 
Jau tradicija tampa, kad pasibaigus mokslo metams į sodybą Šventosios upės slėnis" Anykščių raj. atostogų suvažiuoja vasaros nuotykių išsiilgę vaikai - prasideda aktyvi ir nuotykių pilna vaikų vasaros stovykla "Slėnio žygeivis". 2024 m. stovykla vyks birželio 24-28 ir rugpjūčio 19-24 dienomis
Primename, kad stovyklos dorybės: sveikatingumas, žingeidumas, paslaugumas, atsakingumas ir savarankiškumas. Išskirtinis dėmesis kiekvienam dalyviui. Rytinė mankšta, komandiniai žaidimai, nestandartiniai anglų k. užsiėmimai, žygiai dviračiu, baidarėmis ir pėsčiomis, tyras oras ir amžių patikrintos vertybės laukia smalsių, aktyvių ir naujų įspūdžių išsiilgusių poilsiautojų. Veiklos tiek daug, kad net nepastebi, kaip savaitė prabėgo be interneto..:)
  • Apgyvendinimas sodyboje "Šventosios upės slėnis", 4-5 vietų kambariuose. (Taip pat yra pigesnė alternatyva - nakvynė palapinėse)
  • Maitinimas 4 kartus per dieną
  • Programa orientuota į aktyvius, pramogas gamtoje mėgstančius ir žingeidžius 9-15 m.vaikus
  • Anglų kalba gamtoje
  • Draudimas visos stovyklos metu

 

Stovyklos kaina - 299 eur/žm. Įeina 4x maitinimas, nakvynė sodyboje, žygiai, inventorius, pramogos, anglų kalbos užsiėmimai ir kita stovyklos programa bei dalyvių draudimas.
 
Stovyklos kaina EKO - 250 eur/žm. Įeina 4x maitinimas, nakvynė palapinėje, žygiai, inventorius, pramogos, anglų kalbos užsiėmimai ir kita stovyklos programa bei dalyvių draudimas.
 
Maksimalus stovyklos dalyvių skaičius -  iki 17 vaikų su nakvyne sodyboje ir iki 5 vaikų su nakvyne palapinėje.

Stovyklos vieta - Mikierių km 4, Andrioniškio sen. Anykščių raj., sodyba "Šventosios upės slėnis"

Žygis su geologais palei Šventosios kilpas, 2024.05.12

Su nuostabiu pavasariu visus!??☀️
Jau kibome į darbus, kad vos tik sušilus orams galėtume jums padovanoti daug nuostabių akimirkų.
Ir štai, pristatome jums turbūt nuostabiausią, kupiną nuotykių ir įspūdžių šio pavasario renginį.
 
Gegužės 12 d. kartu su nuostabiais draugais Geologo kelionės rengiame dienos žygį ?‍♀️?pėsčiomis Šventosios kraštovaizdžio draustiniu??
?Aplankysime gražiausias mūsų sodybos ? apylinkių vietas ir įdomiausius objektus,
?Kelyje neabejotinai patirsime visokiausių nuotykių?,
?Praplėsime savo supratimą apie laiką ir mūsų vietą šioje žemėje,
?Sužinosime labai daug įdomių dalykų apie žemės formavimąsi ir pamatysime ~800 mln metų atgal menančius to įrodymus.
Registruokis dabar - vietų skaičius itin greitai tirpsta❗️
 

Siūlome darbą pramogų organizatoriui ir ūkvedžiui

Ieškome komandos papildymo. Nuolatiniam darbui šiltuoju metų laiku siūlome darbą:ieskome ukvedzio

  • Pramogų organizatoriui

Jei tau patinka ne tik gamta, aktyvus laisvalaikis joje, esi sąžiningas, atsakingas, iniciatyvus ar net kūrybiškas - kviečiame tave į mūsų komandą! Veiklos sritis: baidarių, plaustų, irklenčių, kanojų nuoma, dažasvydžio, šaudymo pramogų organizavimas bei renginiai įmonėms ir ne tik. Prisijunk prie mūsų! Žingeidiems ir norintiems tobulėti, gali būt sudaryta nuolatinio darbo galimybė. Būtinas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Žingeidiems ir norintiems tobulėti, gali būt sudaryta nuolatinio darbo galimybė, įskaitant darbą su internetine prekyba. Darbo vieta: vasarą - Anykščiai, žiemą - Vilnius

  • Ūkvedžiui

Jei ūkio darbai nesvetimi, esi nagingas, meistravimas teikia pasitenkinimą ir mielai padėtum ne tik prižiūrėti įrenginėjamos sodybos ūkį ir jos aplinką, bet taip pat savo rankomis ir įgūdžių dėka kurti sodybos išskirtinumą ir unikalumą pabrėžiančius elementus, labai tavęs laukiam. Staliaus įgūdžių turėjimas ir kūrybiškumas - didelis privalumas, garantuojantis nuolatinio darbo pasiūlymą. Darbo vieta: Anykščių raj.

Jei susidomėjote, prašome skambinkite tel. 865905057. Laukiam jūsų!

Anykščių turizmo naktis: naktinis baidarių žygis fakelų šviesoje

Šį, ypač gražų rugsėjį, 23 dieną laukia ypatingas vakaras! Vėlyvą šeštadienio vakarą fakelų šviesa nušvies upę, o sėdintys baidarėse paskęs paslaptingų gamtos garsų jūroje. Tad jei nori patirti ką nors naujo - susitikime Anykščiuose prie Šventosios upės.
ℹ️ Naktinio baidarių žygio informacija trumpai:
Atvykimas: Rugsėjo 23 d. 20.00 val. į Anykščius prie Šventosios upės užtvankos (dešiniame krante)
Maršrutas: Anykščių centras - Lajų takas
Trukmė: 1,5-2 val.
Transportas: po žygio parvešime atgal.
Registracija: el.p. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. iki 2023.09.22, 19.00 val., nurodant asmenų skaičių ir kontaktinį tel. nr. Vietų skaičiuslabai ribotas. (dėl galimybės registruotis renginio dieną, skambinti tel 865905057)