fbpx

PASIŪLYMAI

Stovyklavietė

Stovyklavietė

Mūsų pagrindinė stovyklavietė "Baidarių slėnis" yra įsikūrusi šalia mūsų sodybos Mikierių kaime, Andrioniškio seniūnijoje, ant Šventosios upės kranto, vos 700 m. žemiau pakabinamo "beždžionių" tilto, jungiančio Mikierius su žymiuoju Inkūnų kaimu.

Stovyklavietė „Baidarių slėnis“ – norintiems labiau susilieti su gamta ir pajusti žygeiviškumo dvasią. Stovyklavietėje vienu metu priimame ne daugiau 3 stovyklautojų grupių. Kiekvienai jų yra skirti lauko baldai ir šašlykinė. Duodame malkų kepimui (norintys ugnelės dėl jaukumo, gali rinkti krituolius čia pat iš miško). Stovyklautojų reikmėms skirti 2 tvarkingi lauko tualetai (tinkami vaikams) ir graži pievelė, kurios viduryje – tinklinio aikštelė, atskirianti poilsiautojus vienus nuo kitų ir tuo pačiu kelianti intensijas surengti tarpusavio tinklinio varžybas:). Čia pat yra supynės mažiems vaikams. Išsiilgę vandens procedūrų maudynėms gali rinktis net kelias vietas - čia pat stovyklavietėje esantį pliažiuką, arba paėjėti takeliu 700 m. iki "beždžionių" tilto maudyklos ar rinktis kaimynystėje už 400 m. šokinėjimui į vandenį pritaikytą pliažą su lieptu ir "tarzanke".

Stovyklavietėje galima atstatyti geriamo vandens atsargas, įsigyti degtukų, popieriaus ar kt būtiniausių žygio smulkmenų bei atsigaivinti ledais ar namine gira, o rytą pradėti nuo kavos puodelio. Atvykę į stovyklavietę galėsite išsinuomoti iešmus, groteles, katiliukus, kirvį ar net pačią palapinę su kilimėliu ir miegmaišiu.

Stovyklavietės svečiams pagal galimybes sudaromos sąlygos pasikrauti telefonus ar palikti šaltai maisto produktus sodyboje.

Stovyklavietės paslaugos ir įkainiai:
• Ekologinis automobilio mokestis – 1,5 eur/d
• Stovyklavietės paslaugos - 3 eur/d/asm.. (ne mūsų inventoriumi plaukiantiems žygeiviams, sustojusiams stovyklavietėje pietų, paslaugos kaina nuo 0,5 eur./asm)
• Kitų paslaugų įkainius rasite čia

Plaukiantiems Vyžuona arba Šventaja nuo Užpalių siūlome apsistoti kitoje mūsų nuo pašalinių akių pasislėpusioje stovyklavietėje, kuri yra įsikūrusi Jononių kaime, mažiau nei 1 km. žemiau Žaliosios tilto (tiltas per Šventąją kelyje Kupiškis-Utena), kairiame krante. Čia rasite lauko tualetą, šašlykinę, pievelę ir priėjimą prie upės.

Plaukiančius Virintos maršrutais arba Šventosios atkarpa Anykščiai-Kavarskas, kviečiame apsistoti Anykščių miesto kempinge, kuris yra priešais mūsų baidarių nuomos punktą Anykščiuose. Iš čia lengvai pasieksite visas Anykščių pramogas, o pats kempingas, nepaisant to,  kad yra visai šalia miesto centro, tuo pačiu yra pakankamai ramus ir nuošalus, su galimybe maudytis čia pat upėje. Kempinge įrengtos visos reikalingos komunikacijos kemperiams. Poilsiautojams skirti dušai ir tualetai bei virtuvėlė