fbpx

PASIŪLYMAI

Bernvakarių ir mergvakarių pramogos

 

NETURITE IDĖJŲ BERNVAKARIUI AR MERGVAKARIUI? NE BĖDA - JŲ TURIME MES!

Bernvakariai:

 1. Būsimo jaunikio išbandymų žygis. Ar tikrai jis pasiruošęs naujiems gyvenimo iššūkiams, nenueis klystkeliais?. Žygis pėsčiomis, dažniausiai apie 5 km. Trukmė 3-5 val. (priklausomai nuo pageidavimų - užduočių kiekio ir sudėtingumo). Kaina - nuo 80 eur./grupei.

Sako prieš priimant bet kokius  sprendimus gyvenime, būtina tiksliai įvertinti savo esamą padėtį.. Todėl žygį pradėsime nuo savo padėties nustatymo... Žygio metu mokysimės dalintis gyvenimo akimirkomis su šeima, pradžiuginti žmoną; susidursime gyvenimiškomis šeimyninėmis situacijomis, savo kailiu patirsime gyvenimo tiesas, pildysime vaiko užgaidas, spėsime būsimų vaikų skaičių, rūpinsimės maistu ir darysim daug kitų dalykų, kad suprastume kas tas šeimyninis gyvenimas yra ir kokio jis prieskonio.. Žygio pabaigoje reiks padaryti lemiamą sprendimą. Jei jau nuo santuokos neatbaidysime, tai gal bent jau organizmo tonusą pakelsim,  o gal net pavyks numesti vieną kitą kilogramą...  

Beje, žygio metu pirmu smuiku gros visa kaltininką atlydėję asmenys (brolija su piršliu priešakį).  Mes tik atliksim mažą nedidelį darbą - padėsime įvertinti esamą padėtį:)

P.S. vos nepamiršau.. Svarbiausia - po viso šio reikalo antrai pusei galėsite pateikti įrodymus kur ir su kuo būta per tariamą bernvakarį:). Bet kokiu atveju, į balą puolęs sausas nekelsi...

 • Dažasvydis. Kaina nuo 13 eur/žm.

Dažasvydis (angl. Paintball) - viena populiariausių bernvakario pramogų. Turbūt nėra nė vieno vyro, kuriam žaisti karą nepatiktų:). Šią pramogą organizuojame šalia mūsų kaimo turizmo sodybos Mikierių km. įrengtoje aikštelėje. Prakaitą nusiplauti galima čia pat Šventosisios upėje. Esant vėsesniam orui puikiai pasitarnaus čia pat esanti pirtelė su erdviu priepirčiu pasisėdėjimams. O jei nuovargis didesnis - galima nakvynė iki 18 žmonių.

 • Šaudymas iš lanko. Kaina 2 eur/šūviai arba 40 eur/2 val.

Pasirodo nėra viskas taip paprasta, kaip kad rodo per filmą Robinas Hudas... Įtempti lanką reikia pastangų. O tiksliai pataikyti - dar ir sėkmės, nes profesionalumo iš pirmo karto tikėtis neverta:). Tačiau treniruotis verta, nes santuokoje šaudyti privalėsi taikliau...

 • Egzotinis žygis baidarėmis, irklente ar kanojomis. Kaina sutartinė

Būsimą jaunikio stiprybę ir ryžtą patikrinti galime įvairiais būdais. Baidarių flotilė gali lydėti kaltininką, plaukiantį irklente Šventosios kraštovaizdžio draustiniu ar per Anykščių miesto centrą.. Pakeliui galime patikrinti išvykos kaltininko sumanumą specialiomis užduotimis muziejuose, gatvėje, kitose gausiai lankomose vietose. O galbūt kaltininkas vienas irkluos trivietę kanoją ir gabens brolijos mantą į pikniko vietą?

 • Pirtis su pavakarojimu. Trukmė nuo 2 val. Kaina nuo 100 eur.

Pirtis lietuviui  - beveik būtinas bernvakario atributas. Po pirties puikiai tiktų masažas... Sodyboje esančioje pirtelėje vienu metu kaitintis gali 8-10 žm. Dar kita tiek gali bendrauti gurkšnojant alų erdviame priepirtyje priešais televizorių. Iki upės - vos 40 m. - puiki tonizuojanti pramoga bet kokiu vasaros laiku ir oru. Po pirtelės dar kažkur važiuoti dažniausiai nekyla noras - nakvynė galima čia pat.

 • Žygis plaustu. Trukmė nuo 2-8 val. Plausto nuoma nuo 70 eur./d

Kai kada artimiausiems draugams susirinkus daugiau nieko nereikia kaip pabendrauti tarpusavyje. Gelbėjimosi plaustas plaukia, vaizdai keičiasi, brolija bendrauja ir dar kokią vieną kitą iš anksto suplanuotą išdaigą būsimam jaunikiui ant kranto surezgia.. Turime 6, 10, net 20 vietų plaustus (atitinkamai rekomenduojami ne daugiau 4-iems, 7-iems, 16-ai asmenų)

 • Naktinis baidarių žygis fakelų šviesoje. Trukmė ~1,5 val. Kaina 30 eur./dviems

Renkamės, kai Šimonių giria paskestą tamsoje. Miško garsai ir ramus Šventosios čiurlenimas atrodo visai kitaip, kai pasišviesti gali tik fakelu rankoje...

 

Mergvakariai:

 • Individualaus kvapo (aliejaus) kūrimas. . Trukmė 2 val. Kaina nuo 15 eur/žm. Minimali grupė - 10 žm. Rezultatas: kiekvieno Jūsų sukurtas individualus kvapas - Jums dovanų!

Gamtos apsuptyje išsiaiškinsite pagrindinius aromaterapijos principus, susipažinsite su natūralių eterinių aliejų gausa, sužinosite apie natūralių eterinių aliejų poveikį žmogaus sveikatai ir nuotaikai bei susikursite Jums patinkantį išskirtinį aromatą, kuriuo galėsite save džiuginti kiekvieną dieną. 

 • Vaizdingas irklenčių žygis ir Foto sesija. Trukmė 2 val. Kaina sutartinė. 

Maudynės saulės spinduliuose. Nuotraukos stovint, gulint ar įspūdingos gamtos fone plaukiant ant irklentės. Upėje ar paslaptingame miško ežerėlyje.. Kada jeigu ne dabar?

Pasirūpinsime tiek linksmu fotografu, tiek inventoriumi bei patarsime tinkamiausias įsimintinai fotosesijai erdves.. Kaina sutartinė.

 • Baidarių žygis su specialiu Vandenio instruktažu.

Egzotiškai apsirengęs sportiškas vandenis išleis merginas į žygį tik joms priėmus specialią priesaiką. Trukmė priklauso nuo pasirinkto maršruto. Kaina -  kaip įprasto baidarių žygio.

 • Būsimos nuotakos pasirengimo santuokai išbandymų kelias.

Ar ji tikrai pasiruošusi naujiems gyvenimo iššūkiams ir nenueis klystkeliais? Išsiųsime į žygį pėsčiomis. Žinoma, su pamergėmis, kad įvertintų kaip jai sekasi. Žygyje reiks nepaklysti. Negana to, laukia keletas susijusių užduočių pakeliui. Juk reikia patikrinti ar jaunoji mokės svarbiomis gyvenimo akimirkomis dalintis su šeima, rūpintis šeimos židiniu, mokės išspręsti vaiko kaprizus, dorai ugdys vaikus ir nepalūš vos pasitaikius pirmiems sunkumams santuokos kelyje. Trukmė: 3-5 val. Kaina nuo 60 eur./grupei. 

 • Pirties malonumai

Pirtis bei maudybės upėje nuo seno simbolizuoja apsivalymą - puiki proga tai padaryti prieš naują gyvenimo etapą. Druskos pilingas, medaus procedūros ar jaunosios išvanojimas - šiam vakarui diriguoja pamergės:). Kaina nuo 80 eur. O jei dar po pirtelės - atpalaiduojantis masažas po atviru dangumi?

 • Kompleksiniai pasiūlymai

Derinant keletą pasiūlymų taikomos papildomos nuolaidos arba parengiamas individualus scenarijus. Taip pat yra galimybė nakvynei sodyboje "Šventosios upės slėnis".