fbpx

PASIŪLYMAI

Edukacijos: keramika, kvapai, žuvienė

Pažintis su keramika (vizitas pėsčiomis  į keramikos dirbtuves)

Pažintis su keramika (vizitas pėsčiomis į keramikos dirbtuves)

Paėjus 700 m. paupiu rasime pakabinamą Šventosios tiltą, beždžionių vadinamą. Perėję šį vestuvininkų itin mėgstamą tiltą, už 300 m. išvysime senąjį Inkūnų kaimą. Jame - senąjį juodosios išrūgų keramikos amatą puoselėjantį amatų kalnelį. Visai čia pat - Inkūnų pasididžiavimas - itin tyras šaltinis bei miške pastatyta medinė bažnytėle (kaip vietiniai tiki, pastatyta mergelės Marijos apsireiškimo vietoje).

Keramikos edukacija puikiai tiks tiek mokyklinio amžiaus vaikams, tiek suaugusiems. Ji gali trukti nuo kelių valandų iki visos savaitės kurso. Edukacijos rezultatą - savo sukurtą keramikos šedevrą pamatysite ne iš karto. Jį dar reiks išdegti, tad jo gali tekti laukti apie 1 mėnesį.

Paslaugos kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus. 

 

Sukurk savo individualų kvapą!

Vieninteliai Lietuvoje natūralių aliejų gamintojai įsikūrę Anykščiuose. Natūralios medžiagos jiems renkamos čia pat iš Anykščių krašto pievų ir miškų. O jų skleidžiamas aromatas niekur kitur taip gerai neatsikleis, kaip mūsų išskirtinę aurą turinčiame Šventosios upės slėnyje. Nuostabi savo veiklą dievinanti moteris jausmingai perteiks motinos gamtos suteikiamų gėrybių paslaptis. Kuris aliejus ramina, kuris gydo, kuris pakelia nuotaiką ar suteikia žvalumo. O svarbiausia - iš begalės aliejų pavyzdžių susikursite sau labiausiai patinkantį individualų kvapą, kuriuo galėsite mėgautis išskirtinėmis progomis.

Edukacija patiks ne tik moterims bet ir vyrams!

Paslaugos trukmė - apie 2-3 val. paslaugos kaina apie 20 eur/žm. (priklauso nuo žmonių skaičiaus).

Įmonėms itin patiks platesnis edukacijos paketas - už ~30 eur/žm. dalyviai ne tik gaus savo sukurto kvapą, bet papildomai vieną iš produktų bei natūral automobilio ar namų gaiviklį dovanų (idealus variantas įmonės klientų renginiams).

 

Žuvienės virimas pagal senovinį receptą

Ar žinote iš kokios žuvies turėtų būti verdama tikra žuvienė? Koks jo svyrimo procesas ir kokia jo istorija?

Čia pat šalia jūsų ant laužo pagamins ir jums procesą papasakos bei pademonstruos tikras žvejys Arūnas. O paskutinė edukacijos dalis - ragavimas - abejingų nepaliks:)

Edukacijos trukmė apie 2-3 val. Kaina nuo 160 eur. (priklauso nuo žmonių skaičiaus). O jei norite kad paslauga būtų pigesnė - žuvimi čia pat pasirūpinkite patys - upė šalia:)

 

Edukacija-degustacija "Vyno kelias"

Anykščių vyno gamykloje organizuojamos edukacijos metu išgirsite vyndario iš Anykščių, Balio Karazijos, istoriją, apie vyninės užgimimą ir savo akimis pamatysite dabartinės gamyklos cechus. Žinoma, nebus pasieita be degustacijos. Beje, degustacija taip pat galima važiuojat "Siauruku".