fbpx

PASIŪLYMAI

Specialūs pasiūlymai

Specialūs pasiūlymai studentų ir moksleivių grupėms

Kviečiame moksleivius ir studentus pasisemti energijos dideliems darbams!

Sodyboje "Šventosios upės slėnis" Jūsų laukia:skkrydis lynu per upe

 • Baidarės, kanojos, plaustai, irklentės
 • Pramoginis dažasvydis, tiras
 • Skrydis lynu per Šventosios upę
 • Šaudymo iš lanko pramoga
 • Šašlykinės, laužo žviesa
 • Naktiniai ir orientaciniai žygiai
 • Pažintis su Žvėrinčiaus gyventojais
 • Nykštiada – įvairiausių neregėtų nematytų ir nuotaikingų rungčių estafetės
 • Pirtis ir nakvynė sodyboje ar palapinėse ant Šventosios upės kranto

Šimtadienio ir išleistuvių šventės

Nuotaikingos komandinės varžybos (3-4 val.)

Dalį klasiokų pažįstate jau 12 metų. Bet ar tikrai? Kviečiame atvykti į Sodybą Šventosios upės slėnis Mikierių km., Anykščių raj. ir pasitikrinti, kokią iš jūsų komandą sulipdė tie 12 mokyklos suole praleistų metų!

Sodyboje pasiskirstę komandomis po 6-10 žmonių leisimės į nuotaikingas išbandymų kupinas varžybas, kuriose galės pasireikšti asmeninės savybės ir sugebėjimai, bet pergalę nulems komandinė dvasia. Varžybose užduotys gali varijuoti nuo jūsų pomėgių, tačiau bet kokiu atveju turėsite įveikti apie 5 km pėsčiomis, o tam tikrose vietose jums teks visiems kartu vienu metu važiuoti vienu dviračiu, eiti virve, tikrinti taiklumą šaudymo iš lanko rungtyje, plaukti plaustu, irklente ar kanoja, slidinėti, žaisti tinklinį ar futbolą ir dar daug kitų įvairiausių užduočių, kurių kiekviena turi kažką tokio neįprasto - atliekama kitaip, nei jūs įsivaizduojate dabar:)

Paslaugos kaina: A) jei užduotyse teisėjauja tėveliai (reikia min. 4-ių) - 150 eur, B) jei viską atliekame tik mes - 290 eur.

Sodybos prie upės nuoma + pirtis ir pramogos dovanų!

Sodyboje prie vaizdingos Šventosios upės pakrantės yra krepšinis, tinklinis, smiginis, daug žaidimų inventoriaus ir pramogų. Viduje nakvynei talpiname 17-18 žmonių. Nakties poilsiui skirti kambariai po 4-6 vietas. Kas netelpa viduje - puikios salygos nakvynei palapinėse. Virtuvėje, aprūpintoje buitinė technika ir indais, galima patiems gamintis maistą. WC ir dušas viduje. Prastesniu oru pradžiugins pirtis su erdviu priepirčiu ir TV bei net 2 terasos su vaizdu į upę.

 Užsakant sodybą, gaunate dovanų (išskyrus šeštadienius liepos-rugpjūčio mėn.):

 • Pirtis 2 val.. Kaina 60 eur. - 0 eur.
 • Zip-line - skrydis lynu virš Šventosios upės. Kaina  3 eur/žm. - 0 eur
 • Žygis pagal "legendą". Kaina 20 eur/grupei. - 0 eur.
 • taip pat tinklinio, futbolo, krepšinio aikšteles, smiginį, badmintoną ir jiems reikalingą inventorių
 • Ypatingas, visą naktį degantis laužas, aplink kurį telpa susėsti apie 50 žm. Kaina 70 eur. 30 eur.

Paslaugos kaina iki 18 žm: šeštadienį - 300 eur., kitomis dienomis 250 eur. Papildomas asmuo - 5 eur.

 

Aktyvios pramogos

Pusdienio emocinis užtaisas – žaidžiame dažasvydį (rekomenduojama nuo 12 metų)

Atvykę į Šventosios upės slėnį jaunieji „kariai“ suskirstomi į komandas (Grandis), išrenkami kapitonai (Grandiniai). Išrykiavus „karius“ dazasvydis anyksciuoseir įteikus kapitonams po vėliavą duodama komanda „marš su daina“ mušio lauko link! Griežtas instruktorius šalia žaidimų aikštelės susirinkusiems „kariams“ praves saugumo instruktažą, supažindins su žaidimo taisyklėmis ir vėliau stebės ar jų laikomasi aikštelėje. Kol vyksta „inirtingi mūšiai“ miško aikštelėje, likusieji sodyboje (lydintys asmenys ar kitos „karių“ komandos) taip pat nenuobodžiauja - rungiasi smiginio (angl. - Darts) rungtyje, žaidžia krepšinį, futbolą, badmintoną, ant šašlykinės spirgina mėsytę ir džiaugiasi laužo šiluma nemokamai
Inventorius. Žaidėjai aprūpinami švaria ir patogia komufliažine apranga, šalmais, pirštinėmis, Tipman 98 šautuvais ir po 100 kamuoliukų
Žaidimo kontrolė. Žaidimą veda ir koordinuoja istruktorius. Kad būtų galima maksimali kontrolė žaidimo metu, dalyviai suskirstomi į nedidesnes kaip 7 žm. komandas, o žaidžiama natūralioje miško aikštelėje.
Apranga rekomenduojama sportiška, patogi avalynė, galvos apdangalai (skarelės) .
Trukmė. Šiai pramogai žm grupei iki 15 žm. reiktų skirti 2-3 val. Jei grupė didesnė – pridėti dar 1-2 val.Speciali kaina 14-os žaidėjų grupei: 119 Eur (8.5 eur/žm.). Papildomi 100 kamuoliukų - 4 eur.

Duokim garo! (rekomenduojama nuo 16 metų)

Tai analogiška prieš tai aprašytai dažasvydžio programai, plius šios pramogos:

 • Šaudymo iš lanko pramoga. Nėra viskas taip paprasta, kaip atrodo pažiūrėjus Robino Hudo filmą:) Įtempti lanką gali ne kiekvienas. pramogos dazasvydisTad akies taiklumą galės išmėginti tik stipriausi. Šios pasitaikiusios progos tikrai nepraleis kartu atvykę pedagogai ar kt. lydintys asmenys:). Šaudymo atstumas 15-20m.
 • Pirtis. Kadangi įspūdžiai liejasi per kraštus, nėra prasmės skubėti namo.. Turbūt sunku sugalvoti geresnį būdą nuplauti žaidimo prakaitą ir pasidalinti dienos įspūdžiais kaip čia pat iškaitintoje pirtyje bei išsimaudyti itin švarios Šventosios upės vandenyje!

Trukmė. Šiai programai 14-28 žm grupei reikėtų skirti apie 7 val.
Speciali kaina 14-28 žm. grupei: 210-330 Eur*

Nykštiada – estafečių vajus! (nėra amžiaus apribojimų)

Tai įvairių smagių estafečių ir žaidimų (mažiems ir dideliems) kupina diena, kurios tiesioginis tikslas – išrinkti geriausią komandą, o nykstiada estafetes vaikamsnetiesioginis tikslas – išmokyti dalyvius komandinio darbo, tolerancijos siekiant bendro tikslo. Rinksime geriausią futbolo, krepšinio, slidinėjimo, biatlono, ledo ritulio ar kitų sporto šakų komandą. Tik gal reiktų paminėti, kad renkant geriausius bus naudojami kiek neiprasti kriterijai, rungtys stebins, o tvirti raumenys ar ištvermė vargu ar suteiks pranašumo:)
Trukmė. Šiai pramogai reikėtų skirti apie 3-6 val.
Orientacinė kaina 24-ių dalyvių grupei: 200-260 Eur*

Dviejų dienų baidarių (plaustų) žygis Šventosios kraštovaizdžio draustiniu (nuo 12 metų)

Kol oras šiltas, viena iš populiariausių pramogų – baidarių žygis. Žygis su nakvyne gamtoje vienija bendramokslius, moko juos Sventosios kilpos Mikieriu atodanga skardisorganizuotumo, drausmės ir elgesio laukinėje gamtoje. Esame parengę itin lengvą ir saugų maršrutą Šventosios upes vingiais, tarp nuostabių gamtos buveinių ir įspūdingų atodangų. Žygį pradėsime nuo skautiškos rikiuotės, krikštynų ir priesaikos. Žygio metu jus lydės miškingi, sausi ir smėlėti upės krantai. O sustotojus nakvynei „Šventosios upės slėnyje“, rasite ne tik patogią aikštelę palapinėms, bet ir lauko baldus, šašlykinę; turėsite pakankamai vietos pažaisti futbolą ar kitus žaidimus; galėsite aplankyti netoliese esantį žvėrinčių, pasisiemti gydomųjų savybių turinčio šaltinio vandens, pabandyti apkabinti šimtamečius ąžuolus ir džiaugtis švariu Šventosios vandeniu.
Inventorius. Komfortiškos, su minkštomis sėdynėmis ir atlošais dvivietės baidarės („Vista“). Moksleivių iki 12 metų grupėms rekomenduojame vietoj baidarių rinktis žygį plaustu. Visi žygio dalyviai aprūpinami gelbėjimosi liemenėmis.
Trukmė. 2 dienos. Žygis pradedamas 9-11 val. Baigiamas kitos dienos 15-17 val.
Speciali kaina 20-ties žygeivių grupei: baidarėmis/plaustais – 230/180 Eur. Į kainą įeina 10 baidarių (arba 3 plaustų) nuoma (2 d.), jų transportavimas, gelbėjimosi liemenės, stovyklavietės paslaugos (aikštelė, šašlykinės, malkos, lauko baldai ir kt.). Dėmesio: šios sąlygos negalioja žygiams šeštadieniais.

 

Ramus ir jaukus poilsis gamtos apsuptyje

Kambario (4-6 vietų) nuoma

Studentus ir moksleivius kviečiame išsinuomoti ramiam poilsiui gamtoje 4-ių arba 5-ių vietų kambarius. Jų kaina atitinkamai 50 ir 60 eur. Taip pat turėsite galimybe pasinaudoti virtuve su indais ir buitine technika bei sodybos turistiniu-sportiniu inventoriumi: šašlykine, krepšinio, tinklinio aikštelėmis.

Kartu su kambario nuoma jums individualios pirtelės paslauga (1,5 val) jums kainuos tik 30 eur. O žygis pagal legendą - dovanų!

Kiti pasiūlymai

Priklausomai nuo metų laiko, kolektyvo poreikių, pomėgių, turimos progos, programos gali būti kombinuojamos tarpusavyje ar tiesiog kuriamos individualiai. Galime vandens, pėsčiųjų ar dviračių žygius bei pramogas derinti su krašto pažinimu, ekskursijomis ir nuotykiais. Kartu su mūsų pramogų pasiūlymais, nakvynė vasarnamyje - vos nuo 8 Eur/žm.! Todėl jei norėtumetė aplankyti Anykščių kraštą ar kolektyvas tiesiog stinga idėjų kaip turiningai praleisti laiką – kreipkitės į mus – pasistengsime nustebinti!

 

* Šie pasiūlymai galioja tik moksleivių ar studentų grupėms. pasiūlymai orientaciniai. Jūsų patogumui, priklausomai nuo žmonių skaičiaus, jūsų turimo laiko ir pageidavimų parengsime idividualias progranas, patarsime kokias lankytinas vietas ar pramogas papildomai Anykščiuose aplankyti ir pan. Laukiam Jūsų slėnyje!

Ekstremalios pramogos sodyboje

Aštresnių pojūčių mėgėjams turime keletą specialių pasiūlymų:

 1. Skrydis lynu virš Šventosios (ZIP-Line). 15 metrų aukštyje įrengta aikštelė, iki kurios reikia lipti vertikaliai pakabintomis kopėčiomis. 130 metrų ilgio metalinis trosas įrengtas parabolės principu, kas sukelia itin aštrius pojūčius pirmoje skrydžio fazėje (didelis pagreitis). Pavartojus alkoholį šia pramoga naudotis griežtai draudžiama. Viskas atliekama su sauga (naudojami apraišai, karabinai, skriemuliai ir t.t.).
 2. Mega Tarzankė. Skrydis lynu virš Šventosios upės ir švytuoklės šuolis į upę! Plačiau apie tarzankę - čia.
 3. Dažasvydis. Klasika niekada nemiršta:) Vyrams visada smagu pakariauti. O po to, šašlyką išsikepus, pirtelėje išsiprausti ir atsigaivinti vėsiame Šventosios upės vandenyje. Apie dažasvydį plačiau.
 4. Ekstremalūs baidarių žygiai pavasario potvynių ar ne sezono metu - Anykšta, Šatekšna-Jara, Siesartis, Virinta
 • Anykšta - tituluojama sportiškiausia Lietuvos upe. Vasarą - tai daugelyje vietų kelių nesušlampant prabrendamas upelis. Tačiau pavasarį polaidžio vandenį surinkusi Anykšta pašėlsta. Ištekėdama nuo Rubikių ežero (kurio paviršius atitinka Anykščių bažnyčios 71 m. aukščio bokštų viršūnę), vinguriuoja Anykščių link 10 km., pakeliui įsiterpdama tarp aukštų šlaitų, ant vieno iš kurių įrengta Kalitos kalnų slidinėjimo trasa. Anykštos nuolydis - 5 m/km (palyginimui: Šventosios - 0,5m/km, Virintos 1,5 m/km), o žemupyje - net 8m/km. Daug užvartų ir sudėtingų posūkių su paspaudimais ir slenksčiais. Todėl šia upe negalima plaukti nepatyrusiems ar mažą patirtį turintiems baidarių mėgėjams. Būtinas specialus inventorius ir ekipiruotė (šalmas, pirštinės). Be specialaus pasiruošimo žygis Anykšta gali baigtis jau po pirmų 100-o metrų. Žygiui Anykšta tinkamiausias metas: kovas - balandis. Žygį pradėti rekomenduojame pirmoje dienos pusėje. Mažiau patyrusius apmokome ir praplukdome dvivietėje baidarėje. Plaukiama tik "kalninėmis", su "sijonėliu" arba pripučiamomis baidarėmis.
 • Šatekšna-Jara. Aukštupyje, dar itin seklus, upelis vadinamas Šatekšna. Viena atkarpa tarybiniais laikais numelioruota. Sekanti upelio dalis vadinama Jara (įteka į Šventąją). Jara pastaruoju metu itin populiari tarp baidarių mėgėjų - ji vasarą (kaip daugelio mėgiama Ūla) pilna kliuvinių, mažų slenkstukų, laukinė ir t.t. Tačiau jos krantai netinkami poilsiauti. Tad belieka bėgautis pačiu plaukimu. Tuo tarpu pavasarį galima išbandyti Šatekšną. Tuo metu joje vandens pakanka. Paprastai ji baidarinininkų nėra lankoma, užtat tai prideda papildomą žygio prieskonį ir padeda pasijausti tikru ekspedicijos dalyviu. Vingių netrūks kaip Jaroj, tačiau kai kurios kliūtys gali būti išties egzotiškos.
 • Siesartis pavasarį (ar po stipresnių liūčių) nėra tokia jau nekalta upė, kaip kai kam gali pasirodyti. Vietomis yra tikrai pavojingų vietų, o aukštas ir galingas pavasario potvynio vanduo mažiau patyrusiam baidarininkui gali būti net pražūtingas. Reiktų atkreipti dėmesį, kad su standartine turistine dviviete baidare ja plaukti pavasarį gali būti itin sudėtinga. O dar pridėjus netikėtumo faktorių, kaip kad po žiemos skersai upę privirtusius  medžius ir krūmus, gali būti visai nejuokinga. Pavasarį rekomenduojame plaukti "kalninėmis" baidarėmis arba su "sijonėliu".
 • Virinta pavasarį ir lietingesnį rudenį gali nuotykių ištroškusius žygeivius labvai nustebinti. Aukštupyje, kur vasarą paprastai neoplaukiama, jūsų laukia įspūdingo dydžio užvartos, slenkstukai ir piliakalniai pakeliui. Galimas kelių dienų žygis. Tiesa, nakvynei tinkamų vietų nedaug.