fbpx

PASIŪLYMAI

Dažasvydis Anykščiuose

Dažasvydis

Apie dažasvydžio žaidimą

Dažasvydžio pramoga unikali tuo, kad užkrečia tiek mažus, tiek didelius. Dalyvių amžius nuo 12 iki N metų. Ypač tinka kolektyvų, draugų ar šeimų iškyloms. Pramoga organizuojama šalia sodybos, natūralioje miško aikštelėje. Minimali grupė - 8 žmonės. Dalyviai aprūpinami ginklais, šalmais, spec. apranga. Rekomenduojama žaidimui turėti sportinę avalynę ir laisvus, patogius darbužius bei galvos apdangalą. Atvykus dažasvydžio pramogoje dalyvauti patartina visiems, nes žiūrovai tuoj pat bus pristatyti prie šašlykų kepimo ir daržovių pjaustymo:) Po žaidimo jūsų patogumui čia pat gaivus Šventosios vanduo ir karšta pirtelė. Švenčiate gimtadienį, bernvakarį ar tiesiog draugų būryje nesugalvojate ką veikti? - Skambinkite ir atvyksime pas jus - emocijų užtaisas visam vakarui garantuotas!

Dažasvydžio žaidimai (scenarijai)

Žaidimo taisykles nustato instruktorius. Jų sąžiningai laikytis privalo visi žaidimo dalyviai. Populiariausi dažasvydžio žaidimo scenarijai:

„Vėliavos užgrobimas“ Užduotis: užgrobti vėliavą, kuri nuo abiejų komandų yra vienodu atstumu, ir atnešti ją į savo bazę. Visi turi vieną gyvenimą.
„Vėliavos gynyba“ Taisyklės tokios pat, išskyrus tai, kad prieš prasidedant žaidimui viena iš komandų išeina į lauką ir užima poziciją. Šios komandos užduotis – išsaugoti vėliavą (iki visiško pralaimėjimo arba kol pasibaigs žaidimo laikas). Antroji komanda startuoja iš savo bazės ir užgrobusi vėliavą, turi parsigabenti ją savo bazę.
„Vėliavos bazėse“ Užduotis: aikštelės teritorijoje pastatytos 7 vėliavos. Aikštelės centre netoli viena nuo kitos išsidėsčiusios dvi bazės, pažymėtos komandų spalvomis. Kiekvienos komandos užduotis – į savo bazę parsinešti 4 vėliavas. Vėliavas galima rinkti aikštelės teritorijoje arba nukniaukti iš priešininkų bazės. Komandų regeneracija bazėje.
„Bazės apgultis“ Užduotis: užgrobti tris vėliavas iš namų per įmanomai trumpesnį laiką. Besiginantieji turi vieną gyvybę. Puolantieji turi begalinį gyvybių skaičių. Puolančiųjų regeneracija bazėje. Pasibaigus žaidimui, komandos keičiasi vietomis. Laimi ta komanda, kurios puolimas trunka trumpiau.
„Tvirtovės šturmas“ Viena komanda įsitvirtina forte. Antroji komanda turi šturmuoti tvirtovę ir ją užimti, sunaikindama visus jos gynėjus, per kuo trumpesnį laiką. Visi turi vieną gyvybę. Pasibaigus žaidimui, komandos keičiasi vietomis. Laimi ta komanda, kurios puolimas trunka trumpiau.
„Prezidento apsauga“ Užduotis: išvesti prezidentą iš tvirtovės ir palydėti į sutartą vietą. Teroristai regeneruojasi savo bazėje. Kokiu keliu judės prezidentas, teroristai nežino. Žinoma tik galutinė vieta.
„Dvikova“ Po komandos dvikovos dalyviai išsilaksto iš aikštelės centro į skirtingas puses, o kitai komandai nuskambėjus pradeda vieni kitus medžioti. Laimi paskutinis išgyvenęs. Visi turi vieną gyvybę. Paprastai šis žaidimas naudojamas kapitonų konkursui.

Dažasvydžio įrangadažasvydis sodyboje

Tipman 98 custom

Dažasvydžio aikštelės

Dažasvydį žaidžiame Mikierių kaime, šalia kaimo turizmo sodybos miške įrengtoje aikštelėje.

Kita mūsų aikštelė yra Anykščiuose, netoli Puntuko brolio akmens.

Taip pat galime atvykti į ir pravesti dažasvydžio pramogą pas jus.

Kainos

Standartinis kario komplektas - 13 eur./žm. Į jį įeina: markeris Tipman 98 custom, apsauginė kaukė, maskuojantys rūbai, pirštinės, skiriamasis raištis ir 100 kamuoliukų.

Šturmo komplektas - 17 eur/žm. Į jį įeina: markeris Tipman 98 custom, apsauginė kaukė, maskuojantys rūbai, pirštinės, skiriamasis raištis ir 200 kamuoliukų.

Papildomi 100 kamuoliukų - 5 eur.

Kodėl dažasvydį verta žaisti pas mus Mikierių km.?

Dažasvydį žaidžiame šalia mūsų sodybos "Šventosios upės slėnis" - po žaidimo galima apsilankyti pirtyje, prakaitą nuplauti upėje, išbandyti Mega tarzankę, skrydį per upę, lankus, irklentes ar kitas pramogas.  Taip pat turime turime specialią programą bernvakariams ir mergvakariams. O po pramogų galima likti  nakvynei čia pat sodyboje ar vaizdingoje stovyklavietėje.

Dazasvydis anyksciuose mikieriai