fbpx

PASIŪLYMAI

Sodyba "Šventosios upės slėnis"

Sodyba

Sodyba miškų apsuptyje, prie Šventosios upės, laukia visų, norinčių pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti motinos gamtos teikiama palaima.

Rindzevičių kaimo turizmo sodyba "Šventosios upės slėnis" įsikūrusi ant upės kranto, miško apsuptyje. Tai taikus, upės apjuostas, svetingas gamtos kampelis. Vasarą ir rudenį miškuose gausu grybų, uogų. Žūklės mėgėjams upė pateiks malonių staigmenų. Pėsčiomis žygeiviai lengvai aplankys ir vaikams parodys netoli sodybos esantį žverinčių, beždžionių (kabantį) tiltą, senovinį Inkūnų kaimą (Šv. mergelės Marijos apsireiškimo vietą) ir dar daugiau jėgų įgaus atsigėrę gydomųjų galių turinčio šaltinio vandens. Šventosios kraštovaizdžio draustinio pasididžiavimą, Šventosios Kilpas, lengvai pasieksite dviračiu - ši baidarininkus erzinanti ir tuo pačiu viliojanti gamtos išdaiga yra vos už 2 km. Pakeliui įspūdingi ąžuolai ir miško buveinės. "Šventosios upės slėnyje" tikrai galėsite patirti visus gamtos suteikiamus malonumus.

sodybos terasos vaizdas i upe  sodybos lauzaviete prie upes  sodybos laiptai i terasa

Sodyba viduje talpina 16-17 žmonių. Svečių paslaugoms:

  • 4 kambariai po 4-5 vietas (trijuose iš jų yra po 1 dvigulę lovą)
  • Virtuvė su indais ir buitine technika
  • Dvi terasos su vaizdu į upę: viena padės pasislėpti nuo kaitrios saulės, kita - nuo vasariško lietaus.
  • Salė su židiniu (talpina apie 25 asm.) sušildys darganotą dieną. Čia pat rasite nedidelę bibliotekėlę
  • Kaitri, tikrų pirtininkų mėgiama, pirtis su erdviu priepirčiu. Iš jos, net šalnoms pakandus žemę, smagu šokti tiesiai į upę
  • Teritorijoje asfaltuota krepšinio aikštelė, šašlykinė, lauko baldai ir laužavietė su suolais, talpinančiais iki 50 žmonių
  • Kiek atokiau, stovyklavietėje - puikios sąlygos nakvynei palapinėse. Ten rasite lauko baldus, šašlykines, tvarkingą lauko tualetą ir malkų nuostabiai vakarienei pasigaminti. Kad poilsiauti būtų smagiau ir maudytis upėjė norėtųsi kuo dažniau - tinklinio aikštelė netoli kranto:)
  • Stovyklavietę lengvai galima paversti į futbolo, badmintono ar į kitų žaidimų aikštelę. Stovyklavietės populiariausia pramoga - "Mega tarzankė"
  • Daug turistinio-sportinio inventoriaus ir pramogų.

Organizuojame keliones upe baidarėmis, kanojomis, irklentėmis ir plaustais, žygius pėsčiomis ir dviračiais. Ieškantiems naujų įspūdžių suorganizuosime dažasvydžio kovą, šaudymo iš lanko varžytuves ar net spec. užduočių lauką... O po pramogų - pamaitinsime ant laužo virtais patiekalais.

Labai laukiame norinčių pažinti Anykščių kraštą, patirti naujų įspūdžių ir pasisemti jėgų didžiulių planų įgyvendinimui!

Kadangi esame novatoriški ir nestokojame idėjų, mūsų specializuotas veiklas atspindi ir platesnę informaciją apie konkrečias mūsų paslaugas slepia šie prekiniai ženklai:

 Vandens turizmas: slenis baidaresSodybos (ir ne tik) pramogos: slenis pramogos