fbpx

PASIŪLYMAI

Moterų stovykla "Amazonės" liepos 1-5 d.

Turime net kelias naujienas, kuriomis šiemet itin džiaugiamės! 2024 m. vasarą atsidaro mūsų visiškai nauja ir komfortiška sodyba Anykščių raj. Jononių km. O kartu su atidarymu startuoja ilgai brendęs naujas mūsų projektas - moterų stovykla "Amazonės".

Moterų stovykla vyks naujoje komfortiškoje sodyboje, įsikūrusioje Jononių km, Debeikių sen. Anykščių raj.  Dėmesio sau išsiilgusias moteris kviečiame į aktyvumo oazę gamtos apsuptyje. Jūsų laukia kvapų upė, masažas, sveikas maistas, moteriškumas, gongai, pirtis, aktyvūs rytai ir vėl grįžtanti gyvenimo džiaugsmo energija.

Stovyklos vyks liepos 1-5 d. ir rugpjūčio 5-9 d.

REGISTRACIJA

Moterų stovykla "Amazonės"

Atraskite unikalią aktyvaus poilsio ir dvasinės pusiausvyros dermę mūsų moterų stovykloje, komfortą ir jaukumą gamtos apsuptyje.

Sportinės treniruotės gryname ore, užsiėmimai, skirti sielos džiaugsmui ir kūno harmonijai, rytinė joga, kvėpavimo pratimai, žygiai miško takais, baidarėmis ar irklentėmis.

Palepinsite save atpalaiduojančiomis gongo garso maudynėmis, susipažinsite su eteriniais eliejais kurdamos individualius kvepalus. Pirtis atpalaiduos, apvalys ir suteiks impulsą naujai pradžiai. O viso kūno masažas nuskraidins toli toli..

Pagrindiniai "Amazonių" tikslai:

 • Pirmasis – sveikatos gerinimas, sustiprėjimas ir Amazonių jėgos bei tvirtos dvasios pajautimas, kad gyvenime galėtume šią motyvaciją pasitelkti naujų tikslų ir norų siekimui.
 • Antrasis – suteikti malonumą sau moteriškuose džiaugsmuose, įskaitant pirtį, aromaterapiją, maudynes gongų garsuose ir daug kitų veiklų.

Prisijunkite prie mūsų, kad atsinaujintumėte, pasipildytumėte gamtos jėgomis ir grįžtumėte į kasdienį gyvenimą žvalios, pilnos jėgų ir energijos!

Moterų stovykla "Amazonės" trumpai:

 • Apgyvendinimas kambariuose su patogumais Laimės sodyboje prie Šventosios upės. (4 nakvynės, 5 dienos)
 • Sveika mityba: maitinimas 3 kartus per dieną ir žalieji kokteiliai užkandžiams
 • Treniruotės gerai nuotaikai ir kūno tonusui palaikyti
 • Programa orientuota į aktyvią ir smalsią moterį, norinčią įnešti į savo gyvenimą naujų spalvų, patirčių ir mėgautis moteriška energija:
  • Aktyvūs rytai
  • Aliejai ir libido
  • Pirtis
  • Maudynės upėje
  • Judesio dirbtuvės
  • Pažintis su keramika
  • Kvepalų dirbtuvės
  • Gongai ir rėdos ratas
  • Žygis baidarėmis ar irklentėmis
  • Pasivaikščiojimai miške
  • Treniruotė kartą dienoje
  • Masažas (1 val).

Maksimalus stovyklos dalyvių skaičius -  iki 12 asm.

Stovyklos kaina 498 EUR/asm.

Į STOVYKLĄ KVIEČIA:

Jelena Jegorova

Jelena save pristato taip: "Man 47 metai, ir aš esu dviejų nuostabių vaikų mama. Nors gavau teisinį išsilavinimą, mano Jelena Jegorova moterų stovyklojeprofesinė veikla susiklostė kitaip – esu kūrybingas žmogus, pilnas aistros gyvenimui. Namuose auga šuo ir daug sfinksų; mano aistra katinams išaugo į veislyną, kuriame auginu ir prižiūriu šiuos neįprastus kačiukus. Aš taip pat užsiimu fotografija, kuri leidžia man užfiksuoti prabėgančius pasaulio grožio momentus. Sportas ir rytietiški šokiai suteikia man energijos ir džiaugsmo, o meilė kelionėms bei naujoms kultūroms plečia mano akiratį. Gyvenimas teikia daugybę staigmenų, viena iš jų – mano atrastas talentas gaminti maistą. Man patinka derinti skonius, stebėti, kaip produktų rinkinys virsta nuostabiais skaniais patiekalais. Norėčiau sukurti moterų stovyklą aktyvioms amazonėms, kad kartu pasisemtume naujos energijos, pajustumėme moters vienybę ir jėgą, pasidalintume patirtimi ir nudžiugintume moteris praktikomis bei vaizdingomis vietomis"

 
 
 Indrė Šiliauskaitė

Indrė yra šokio-judesio terapeutė, ekstatinio šokio bei kitų judesio, somatinių praktikų (įkūnyto šokio, 5 Ritmų, mindfulness) vedėja, emocinės sveikatos edukatorė. Menų terapiją studijavo jungtinėje VU ir LMTA menų terapijų sveikatos magistro programoje.

Indrė: "Judesys – mano natūrali būsena, todėl mano gyvenimas yra nuolat pilnas judesio: šoku, mankštinuosi, vaikštau, sportuoju ir esu aktyvi socialiniame-visuomeniniame Laimagyvenime. Pastarasis dešimtmetis praėjo studijuojant ir praktikuojant sąmoningumą, saviugdą, socialinį ir emocinį intelektą, mindfulness, šokio-judesio ir kitus menų terapijų metodus, tyrinėjant sveikatą holistiškai įvairiais aspektais – fiziniu, socialiniu, dvasiniu.
Žmogui yra natūralu daug judėti, mūsų kūnas yra sukurtas atlikti daug įvairiausių judesių, bet šiuolaikinis gyvenimo būdas pririšo mus prie kompiuterio ir technologijų, todėl tapo be galo sunku išlaikyti natūraliai judrų ir sveiką kūną.
Nuo 1991 metų šoku ir sportuoju, tad mano kūnas jau pažįsta daug įvairių praktikų ir judėjimo būdų: modernus šokis, joga, pilates, body-building, thai-bo, muay thai, capoeira ir eilė kitų treniruočių ir kūno lavinimo užsiėmimų, kuriuos teko lankyti. Nuo 2020 šokio-judesio terapijos studijos. Noriu ir jums padėti atrasti malonumą judėti įvairiai ir pažinti savo kūną ne tik per fizinį, bet ir emocinį-jausminį pjūvį.
Penkios dienos – visai nemažas laiko tarpas įvykti pastebimiems pasikeitimams. Pabandome?"

 
 
Laima Rindzevičienė
 
Laima yra 36 m. anglų kalbos specialistė, prieš keletą metų nusprendusi pasirinkti kitą - masažuotojos kelią: "Įkvėpta savo Laimaasmeninės masažuotojos ir draugės Rasos V. baigiau papildomas studijas, įgijau masažuotojos kvalifikaciją. Masažas man tai – energergijos mainų ritualas, kvapų, garsų, švelnių ir/ stiprių judesių pagalba žmogaus materialaus kūno pakylėjimas, padedant jam susijungti su savo sielos vedliu, su kosmine energija... Esu jautrios sielos ir labai jausminga. Man visada gera jausti žmones laimingus. Lytėdama žmogų jaučiu laimę ir atiduodu jam savo meilę per rankas. Tai mane pripildo. Tas dalijimasis suteikia prasmę. Savo kitą veiklą sieju su harmoningos ir jaukios aplinkos kūrimu sodybos svečiams.Praktikuoju jogą. Skaniai ruošiu kavą:). Mėgstu vandens pramogas ir lyg magnetas traukia antikvarinės parduotuvėles, natūralūs aliejiniai kvepalai, smilkalai ir kitos moteriškos grožybės:)"
 
 
 
 
 
Stovyklos "Amazonė" papild. informaciją suteiks Jelena, tel. +37061120000
Jei jus domina kiti  mūsų renginiai (vaikų stovyklos, teminiai žygiai), juos galite sekti mūsų Facebook profilyje arba teirautis tel. +37065905057, arba el.p. sodyba{eta}slenis.com.